HAKKIMIZDA

 Pide yapmak ustalık ister,tecrübe ister Doğu Karadeniz Pide Sarayı işinin erbabı ve ehli ustalar tarafından siz değerli müşterilerimiz için özenle pide yapılmaktadır. Müşterilerimiz pidelerimizi çok beğenmektedirler.

İstanbul’un diğer semtlerinden hatta Türkiye’nin bir çok ilinden sırf pidemizi yemek için gelen müşterilerimiz vardır. Sizde gelip pide çeşitlerimizi görüp pidemizi tattığınızda farkımızı göreceksiniz.

Misafirlerimize geniş bir seçenek sunma maksadıyla, geleneksel ve bize özel pidelerimizin yanında, herkes tarafından sevilen ;özel çayeli kuru fasulyesi, döner,dürüm,lahmacun  gibi populer ve lezzetli ürünlerde tadları damakta kalıcak şekilde üretip menümüze ilave ettik.

Doğu Karadeniz Pide Sarayı’ nın ana hedefi geleneksel lezzetimiz olan pideyi en doğru, en sağlıklı ve en kaliteli ürünler ile sunulmasını sağlamak ve kendi konusunda en iddaalı ve en lezzetli marka olmaktır.Tedarikçilerimiz sektörel olarak güvenilen ve kalite standartlarına uygun üretim yapan firmalardan seçilmektedir.

Sunduğumuz yemeklerde donmuş ürün kullanmıyoruz.

Şişli ve çevresine  paket servisimiz de vardır